LiveGood

Zapojila jsem se do amerického projektu LiveGood (žij dobře), který funguje od roku 2021 a má ve svém portfoliu organické produkty pro zdravý životní styl. Zaujal mě obrácený obchodní systém, na který většina lidí není zvyklá. Součástí marketingu je MATRIX – registrací a platbou členství získáte místo v matrixovém stromu, kam v čase pod vás mohou přijít jiní členové zaregistrovaní vašimi nadsponzory. Pokud je tento člověk aktivní, může pod vámi vyrůst velká síť. Z každého člena ve vaší síti, ať už je vámi registrovaný nebo někým jiným, máte 0.25 USD. Ve velkém počtu je to síla. Příležitost v LiveGood si může dovolit každý. NEJSTE POVINNI SI NIC KUPOVAT ANI PRODÁVAT. Jen na základě 9.95 USD měsíčně můžete vydělávat jak pasivně, tak i aktivně stovky dolarů týdně. Pro více informací jak to tu vše funguje a jaké formy výdělku jsou možné, napište.

Pokud Vás více zajímají produkty co mají – livegood.com (dejte do češtiny).

Žádné povinné měsíční nákupy ani registrace. Je pouze na Vás kolik času do toho dáte.

Během roku se budou otvírat sklady v Evropě a bude i možné nakupovat. Produkty jsou mnohonásobně levnější než většina jiných u konkurence. Můžete se nyní podílet na vytváření obchodní sítě kdekoliv na světě. Aktuální doba zásilek do České Republiky trvá 2-3 týdny.

Obrovská výhoda – v lednu se LiveGood otevřela celosvětově a ČR se zapojila až 22.1., jsme na začátku a je veliký zájem lidí.
Minimální investice, jednorázově 40 dolarů a jediná aktivita je 10 dolarů měsíčně na členství v klubu.
Co Vám toto členství dává?

Velké slevy na produkty a můžete se aktivně zapojit do vydělávání peněz. Aktivní i pasivní příjem. Aktivní je každý týden, pasivní jednou za měsíc.
Rádá vám ukážu další příjmy, které tu jsou.

Podívejte se na krátké výstižné video, pokud s Vámi bude rezonovat, registrujte se – předregistrace vám dá místo ve stromě. Klidně mi napište, zavolejte a ráda to s Vámi projdu, přidám do naší skupiny atd. Při registraci je nutné mít GMAIL.