Extra příjem

Jaký by to bylo vydělávat peníze za to, co stejně děláte skoro každý den rádi a zadarmo?  Přemýšleli jste o tom co je to za činnost?

Už jste někdy někomu něco doporučili s čím jste byli fakt spokojeni? Třeba dovolenou, hotel, kde se o vás krásně starali, nebo skvělou restauraci, či službu, nějaký zážitek atd…A stalo se vám, že někdo z vašich známých toho využil a třeba jel do doporučeného hotelu? Šel se najíst do vaší oblíbené restaurace a už tam bude pravidelně také chodit? Kdo z toho měl zisk? Hotel, restaurace a nebo vy? Pokud tedy nemáme smluvené odměny s konkrétním místem, tak pravděpodobně nic, ale toto děláme celý život, že doporučujeme něco s čím jsme spokojeni a druzí lidé toho rádi využijí. A máme z toho skvělý pocit, že jsme mohli být přínosem ????

Většina služeb, produktů, míst potřebuje reklamu a ta není vůbec levná. Říká se, že nejlepší reklama je právě ta osobní – spokojený zákazník dokáže přivést mnoho nových klientů a zadarmo ???? A kdyby jste dostali 8000 Kč za doporučení? Řešilo by vám to něco v období stoupající inflace a cen?

V případě, že vás to zaujalo a říkáte si, že by to bylo fajn, můžete mi napsat. Chcete-li využívat výhody, které vyhodnotíte jako přínos pro vás a vaši rodinu, mohlo by se to tedy líbit i někomu jinému. Záleží na vás…i u nás je to, ale o aktivitě a i nějaké investici, protože ta je prostě všude. Nula rovná se nula a jestliže chceme vydělávat tak i je potřeba do toho trošičku investovat peníze, čas i energii.

A co za to dostanete? Možnost zhodnocení peněz proti inflaci, extra peníze na víc, poznávání nových lidí, finanční gramotnost, šetření v obchodech, možnost mít auto, mít fixní příjem atd.