Cryptex

Do světa financí a investic se může zdát složité proniknout, ale pravdou je, že vám to může přinést velké výnosy. Někdy stačí jen najít tu správnou investiční platformu, která vám umožní zhodnotit vaše peníze. Která je nejlepší? To je otázka, na kterou není jednoznačná odpověď – záleží na vašich finančních cílech a toleranci rizika.

A co když že existují způsoby, jak vydělat peníze prostřednictvím doporučení? Ano, takové možnosti existují. Můžete doporučovat přátelům investovat do konkrétních produktů nebo platform a za to získat odměnu.

Finanční svět je plný možností. Ať už jste začátečník nebo zkušený investor, vždy se můžete učit něco nového a objevovat nové způsoby, jak zhodnotit své peníze. Nechte svou zvědavost vést – může vás dovést k nečekaným výdělkům.

Představte si, že by vaše banka s vámi sdílela i malý zlomek výnosů z poplatků a transakcí. To by jistě potěšilo mnohé z nás, i když se to zdá jako téměř nereálný sen. Nicméně existuje švýcarské společenství, které nabízí možnost vytvoření uzlu v síti ethereum nebo bitcoinu. Skrze tento uzel prochází tisíce kryptotransakcí a vy můžete být součástí tohoto procesu. S malou investicí 2500 kč můžete otevřít kontrakt na období 3, 5 nebo 7 let. Celý kontrakt je pojištěný a zisky se každý den připisují na váš účet. Tento kontrakt se nazývá defi staking a během tří let může dojít k výraznému zhodnocení vašich peněz. Celý proces je téměř bezrizikový a anonymní. Pro více informací, napiště a ráda vám předám více informací popřípadě pomohu se založením takového účtu. Projekt jede od 2016 hlavně v německých zemích, v ČR je dva měsíce.